Jura seria F

Jura IMPRESSA F8 - To nowość wśród ekspresów do kawy JURA która daje nam możliwość indywidualnego zaprogramowania 12 specjałów. Ekspres F8 jest godnym następcą ekspresu F7, po raz pierwszy jednak w tej serii pojawia się kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości. Teraz wybór jednej z 12 możliwości napojów staje się dużo łatwiejszy. Najnowszy model serii F charakteryzuje bardzo łatwa obsługa i łatwość w zrobieniu kawy cappucino czy latte, teraz nie trzeba przesuwać filiżanki pod dyszami aby zrobić pyszną kawe mleczną. Dzięki dwunastu programowalnych funkcjom przygotowania kawy i użytkowania pokrętła obrotowego Rotary Switch, nigdy stworzenie doskonałej kawy nie było łatwiejsze . W trakcie parzenia kawy wypływajacy do kubka napój oświetlony jest specjalny podświetleniem w kolorze bursztynu. IMPRESSA F8 została nagrodzona w konkursie Red dot Award jako Best of the Best sięgając po najwyższe laury w branży wzornictwa użytkowego. »W poszukiwaniu doskonałości« to motto konkursu Red Dot, jednego z największych i najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa użytkowego na świecie, w ramach którego co roku oceniana  i nagradzana jest jakość wzornictwa ok. 5 000 zgłoszonych produktów. Również tego roku ponad 1 800 projektantów i architektów z 53 krajów mogło po raz kolejny zaprezentować swoje najnowsze produkty i projekty. Czterdziestoosobowe jury oceniało wygląd przedmiotów między innymi z punktu widzenia stopnia innowacyjności, funkcjonalności, ergonomiczności, ekologii i trwałości. Kształt, wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania ekspresu IMPRESSA F8 zachwyciły jury i zapewniły jej tym samym najwyższe wyróżnienie »Product Design Award: Best of the Best«. Renomowana etykieta Red Dot jest uznanym na całym świecie symbolem najwyższej jakości i oznacza w pełnym tego słowa znaczeniu »wyśmienite« wzornictwo.    
Jura IMPRESSA F85 - To nowość wśród ekspresów do kawy JURA która daje nam możliwość indywidualnego zaprogramowania 12 specjałów. Ekspres F85 jest godnym następcą ekspresu F7, po raz pierwszy jednak w tej serii pojawia się kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości. Teraz wybór jednej z 12 możliwości napojów staje się dużo łatwiejszy. Najnowszy model serii F charakteryzuje bardzo łatwa obsługa i łatwość w zrobieniu kawy cappucino czy latte, teraz nie trzeba przesuwać filiżanki pod dyszami aby zrobić pyszną kawe mleczną. Dzięki dwunastu programowalnych funkcjom przygotowania kawy i użytkowania pokrętła obrotowego Rotary Switch, nigdy stworzenie doskonałej kawy nie było łatwiejsze . W trakcie parzenia kawy wypływajacy do kubka napój oświetlony jest specjalny podświetleniem w kolorze bursztynu.
Nowy
F9 Różnorodność kaw za naciśnięciem przycisku – bez przerwy Po raz pierwszy w historii klasy kompaktowej firmy JURA także w przypadku specjałów kawowych z mlekiem wystarczy tylko naciśnięcie przycisku, a ulubiony gatunek kawy płynie prosto do filiżanki. Obok klasyki, jak kawa ristretto, kawa espresso, zwykła kawa, kawa latte macchiato i kawa cappuccino, za pomocą modelu JURA F9 tak samo doskonale wychodzi stylowy modny napój, np. kawa flat white, jak i ulubiona café au lait.